Produkty UnikatoweBonga

Aktywne filtry

239,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Bongo Boost Pro wyróżnia się eleganckim designem, który doskonale komponuje się z każdym wnętrzem. Jego klasyczna forma i estetyczne wykończenie sprawiają, że jest to nie tylko doskonałe narzędzie do palenia, ale także wyjątkowy element dekoracyjny.

54,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Szklane Bongo MULTI LEAF HANGOVER z dumą prezentuje się na wysokość 26 cm i z grubością szkła wynoszącą 3 mm, demonstrując, że doskonałość nie zawsze musi być synonimem wielkości. Jego wyjątkowy design, ozdobiony motywem liści, nie tylko celebruje związek z naturą, ale również wprowadza do każdej sesji palenia element sztuki.

150,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Wykorzystując szkło o grubości 5 mm, Bongo Boost Pro Classic zyskuje na odporności i trwałości, co jest rzadkością wśród standardowych bong. Ta specyfikacja nie tylko zabezpiecza przed niechcianymi uszkodzeniami, ale również stabilizuje całą konstrukcję, czyniąc ją bezpieczną w codziennym użytkowaniu. Dzięki temu, bongo staje się niezawodnym partnerem w każdej sesji, łączącym wytrzymałość z elegancją.

129,99 zł
Dostępny w magazynie

To, co wyróżnia Bongo SmoKing 45 cm, to niezachwiana dbałość o detale. Od precyzyjnie wykonanej komory na wodę, przez ergonomicznie zaprojektowany ustnik, aż po stabilną i solidną podstawę – każdy aspekt tego bonga został dopracowany, aby zapewnić użytkownikowi nie tylko najlepszą jakość dymu, ale i niezapomniane wrażenia estetyczne.

56,99 zł
Dostępny w magazynie

Szklane Bongo Psycho 35 cm / 3 mm to nie tylko akcesorium, ale przepustka do świata intensywnych doznań i niezapomnianych chwil. Zaprojektowane dla odważnych i wymagających, to bongo wyróżnia się nie tylko imponującą wysokością 35 cm, ale również wyjątkową grubością szkła wynoszącą 3 mm, co zapewnia zarówno trwałość, jak i nieporównywalną jakość każdego pociągnięcia.

24,99 zł
Dostępny w magazynie

Przedstawiamy bongo MIKRO Mikrus, małe, ale potężne narzędzie do palenia, które mimo swoich zaledwie 10 cm wysokości, oferuje niezwykłe doznania. Jest to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie dyskrecję, mobilność oraz chcą cieszyć się ulubionymi mieszankami w dowolnym miejscu i czasie.

27,99 zł
Dostępny w magazynie

Prezentujący się w głębokiej czerni, cybuch kulisty marki Boost o średnicy szlifu 14,5 mm to kwintesencja połączenia designu z praktycznością. Jego minimalistyczna forma kulista nie tylko jest wyrazem nowoczesnego stylu, ale także zapewnia wyjątkową wygodę użytkowania, czyniąc każdą sesję jeszcze bardziej satysfakcjonującą.

119,99 zł
Dostępny w magazynie

Bongo LEAF JHARI wyróżnia się nie tylko swoją wysokością, ale także unikalnym wzorem liścia, który dodaje mu charakteru i stylu. Jego konstrukcja została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalną efektywność filtracji i chłodzenia dymu, co przekłada się na czyste i głębokie doznania smakowe.

59,00 zł
Dostępny w magazynie

SMOKING RASTA LION to więcej niż bongo; to wezwanie do zjednoczenia i celebracji życia w zgodzie z naturą i sobą nawzajem. Inspirujące kolory i obecność lwa, potężnego symbolu w kulturze Rastafari, przypominają o sile, odwadze i determinacji w dążeniu do prawdy i miłości. Przy każdym użyciu, SMOKING RASTA LION przynosi wibracje pozytywnej energii i wspólnoty.